0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Portugal
League Cup, Group A
Chaves
۰
۰
FC Porto
inprogress
۲۲:۳۰
Spain
LaLiga 2
Levante
۰
۰
Ponferradina
Finished
۲۱:۰۰
Malaga CF
۰
۰
Granada CF
inprogress
۲۳:۳۰
Burgos CF
۱
۲
Eibar
Finished
۱۶:۳۰
Lugo
۰
۱
Real Sporting de Gijon
Finished
۱۸:۴۵
UD Ibiza Eivissa
۱
۰
Racing Santander
Finished
۲۱:۰۰
Europe
UEFA Champions League Women
Real Madrid (W)
۰
۰
Chelsea (W)
inprogress
۲۳:۳۰
FSK St. Polten Spratzern (W)
۰
۰
SK Slavia Prague (W)
inprogress
۲۳:۳۰
VfL Wolfsburg (W)
۴
۲
AS Roma (W)
Finished
۲۱:۱۵
KF Vllaznia (W)
۰
۴
Paris Saint Germain (W)
Finished
۲۱:۱۵
Italy
Serie B
AC Parma
۰
۱
Benevento
Finished
۱۵:۰۰
Palermo
۰
۰
Calcio Como
inprogress
۲۳:۰۰
Genoa
۲
۰
FC Sudtirol Bolzano
Finished
۱۷:۳۰
Cittadella
۰
۳
Bari
Finished
۱۷:۳۰
Modena
۲
۲
SSC Venezia
Finished
۱۷:۳۰
AC Perugia
۰
۰
SPAL 1907 Ferrara
Finished
۱۷:۳۰
Pisa
۲
۰
Ascoli
Finished
۲۰:۳۰
Reggina
۰
۳
Frosinone
Finished
۱۷:۳۰
Cosenza
۱
۱
Brescia
Finished
۱۷:۳۰
World
Friendly Club Matches
Arsenal
۳
۰
Olympique Lyonnais
Finished
۱۹:۰۰
Elche
۱
۰
Leeds United
inprogress
۲۲:۴۵
Getafe
۰
۱
CD Chivas de Guadalajara
Finished
۲۰:۳۰
FC Sochaux
۰
۳
Stade de Reims
Finished
۱۸:۳۰
Fortuna Sittard
۰
۳
FC Livingston
Finished
۱۶:۳۰
Lamia 1964
۱
۳
Volos NFC
Finished
۱۷:۳۰
Sivasspor
۲
۱
1. FC Saarbrucken
Finished
۱۵:۳۰
Breidablik Kopavogur
۲
۳
SR Reykjavik
inprogress
۲۲:۳۰
Girona FC
۱
۰
Standard Liege
Finished
۱۳:۳۰
Besiktas JK
۲
۱
Royal Charleroi SC
Finished
۱۹:۳۰
Adana Demirspor
۵
۰
FK Liepaja
Finished
۱۴:۰۰
Tatran Presov
۲
۳
FC Dukla Banska Bystrica
Finished
۱۶:۰۰
OGC Nice
۴
۱
Standard Liege
Finished
۱۸:۳۰
Al Hilal Riyadh
۰
۵
Newcastle United FC
Finished
۱۹:۳۰
Aston Villa
۲
۲
Brighton and Hove Albion
Finished
۱۶:۳۰
Kuwait
Crown Prince Cup
Al-Salmiyah
۱
۱
Al Sahel Abu Halifa
Finished
۱۶:۳۰
Al-Arabi Kuwait
۳
۰
Al-Qadsiya
Finished
۱۹:۳۰
Romania
Romanian Cup
FC Botosani
۰
۲
FCSB
Finished
۲۱:۳۰
Otelul Galati
۰
۲
FC Buzau
Finished
۲۱:۳۰
CS Dacia Mioveni
۰
۳
FC UTA Arad
Finished
۲۱:۳۰
Azerbaijan
Azerbaijan Cup
FK Qarabag
۲
۲
FK Qabala
Finished
۲۰:۰۰
FK Zira
۱
۰
PFC Neftchi Baku
Finished
۱۷:۳۰
China
League One
Sichuan Jiuniu
۰
۱
Suzhou Dongwu
Finished
۰۹:۳۰
Shanghai Jiading
۲
۱
Nantong Zhiyun
Finished
۰۹:۳۰
Shenyang Urban FC
۱
۲
Qingdao Youth Island
Finished
۰۹:۳۰
Zibo Cuju
۰
۱
Kunshan
Finished
۰۹:۳۰
Slovenia
Prva liga
NK Olimpija Ljubljana
۰
۰
NS Mura
Finished
۲۰:۰۰
Netherlands
Eredivisie Women
ADO Den Haag (W)
۰
۲
Feyenoord (W)
inprogress
۲۲:۰۰
Nicaragua
Primera Division
Managua FC
۰
۰
Real Esteli FC
Finished
۰۱:۳۰
India
I-League
Aizawl
۱
۰
Neroca FC
Finished
۱۲:۰۰
Tiddim Road Athletic Union FC
۲
۰
Roundglass Punjab FC
Finished
۱۴:۳۰
Bahrain
Premier League
Manama
۱
۱
Bahrain SC
Finished
۱۸:۰۰
Al Shabab Manana
۰
۱
Al Khalidiya
Finished
۲۱:۰۰
East Riffa
۲
۴
Al-Ahli Manama
Finished
۱۹:۰۰
England
FA Cup
Gillingham
۱
۱
Dagenham & Redbridge
inprogress
۲۲:۴۵
United Arab Emirates
UAE President Cup
Al Ain
۴
۰
Dibba AL Fujairah
Finished
۱۶:۱۵
Baniyas FC
۲
۱
Masfut
Finished
۱۶:۱۵
Al Arabi Umm Al Quwain
۰
۳
Ajman
Finished
۱۹:۰۰
Al Urooba
۱
۳
Al Khaleej Khor Fakkan
Finished
۱۹:۰۰
Indonesia
Liga 1
PSM Makassar
۳
۱
Persita Tangerang
Finished
۱۱:۴۵
Bali United Pusam
۳
۰
Bhayangkara Surabaya United
Finished
۱۴:۴۵
PSS Sleman
۰
۱
Madura FC
Finished
۱۱:۴۵
Egypt
Premier League
Enppi
۰
۰
Haras El Hodood
Finished
۱۶:۱۵
Smouha
۱
۲
Aswan FC
Finished
۱۶:۱۵
Ceramica Cleopatra FC
۱
۱
El Ismaily Sporting Club
Finished
۲۰:۳۰
Future FC
۱
۰
Al Ittihad Al Sakandary
Finished
۱۸:۳۰
Israel
Toto Cup Ligat Al
Maccabi Haifa FC
۴
۱
Hapoel Bnei Sakhnin
Finished
۲۱:۴۵
Hapoel Beer-Sheva
۴
۳
Hapoel Tel-Aviv
Finished
۲۱:۳۰
FC Ashdod
۰
۱
Maccabi Bnei Raina
Finished
۲۰:۳۰
Guatemala
Liga Nacional
CSD Comunicaciones
۰
۱
Coban Imperial
Finished
۰۴:۳۰
Israel
Ligat-Al Women
Hapoel Petah Tikva (W)
۱
۱
Hapoel Beer Sheva (W)
inprogress
۲۲:۰۰
Maccabi Emek Hefer (W)
۲
۱
Hapoel Jerusalem (W)
inprogress
۲۲:۰۰
FC Ramat Hasharon (W)
۰
۴
Maccabi Kishronot Hadera (W)
Finished
۱۸:۵۰
Kiryat Gat SC (W)
۰
۰
AS Tel Aviv University (W)
inprogress
۲۱:۰۰
Portugal
League Cup, Group B
Rio Ave
۰
۲
Sporting Clube de Portugal
Finished
۰۰:۰۰
Scotland
Challenge Cup
Falkirk FC
۰
۲
Dundee FC
inprogress
۲۳:۱۵
Brazil
Paulista Women
Santos FC (W)
۱
۰
Sao Paulo (W)
Finished
۰۴:۰۰
RB Bragantino (W)
۱
۳
Corinthians Paulista (W)
Finished
۲۱:۳۰
Colombia
Primera A
Deportivo Pereira
۱
۰
Independiente Medellin
Finished
۰۳:۳۰
Uruguay
Reserve League
Boston River Reserves
۲
۲
Montevideo Wanderers Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Nacional de Montevideo Reserves
۰
۰
Danubio Reserves
inprogress
۲۳:۳۰
Defensor Sporting Reserves
۰
۰
CA Rentistas Reserves
inprogress
۲۲:۳۰
Plaza Colonia Reserves
۱
۰
Cerrito Reserves
inprogress
۲۲:۳۰
CA River Plate Montevideo Reserves
۱
۰
Montevideo City Torque Reserve
Finished
۱۵:۳۰
Atletico Fenix Montevideo Reserves
۰
۱
Liverpool Montevideo Reserves
inprogress
۲۲:۳۰
Armenia
Premier League
FC Ararat Yerevan
۰
۰
BKMA Yerevan
Finished
۱۷:۳۰
FC Shirak
۲
۰
FC Noah Artsakh
Finished
۱۵:۳۰
Portugal
U19 Championship
CD Tondela U19
۲
۲
Porto U19
Finished
۱۸:۳۰
Rio Ave U19
۱
۱
Anadia FC U19
Finished
۱۸:۳۰
Sporting Lisbon U19
۴
۱
Alverca U19
Finished
۱۴:۳۰
FC Paços de Ferreira U19
۳
۱
Gondomar U19
Finished
۱۸:۳۰
Belenenses U19
۳
۰
Estoril U19
Finished
۱۸:۳۰
Boavista U19
۲
۱
Vitoria Guimaraes U19
Finished
۱۸:۳۰
Nacional Madeira U19
۵
۱
Vilafranquense U19
Finished
۱۸:۳۰
Gil Vicente U19
۲
۲
Vizela U19
Finished
۱۸:۳۰
Academica de Coimbra U19
۱
۲
Vitoria Setubal U19
Finished
۱۸:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 10
CD Rota
۱
۱
Coria CF
Finished
۱۴:۳۰
Conil CF
۲
۰
Cordoba B
Finished
۱۴:۳۰
Cartaya
۰
۰
CD Gerena
Finished
۱۴:۳۰
Bollullos CF
۳
۲
Xerez CD
Finished
۱۹:۳۰
CA Antoniano
۲
۰
CD Pozoblanco
Finished
۱۹:۰۰
CD Ciudad de Lucena
۳
۰
Ayamonte CF
Finished
۲۰:۳۰
Club Atletico Espeleno
۰
۰
Puente Genil
Finished
۱۹:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 9
FC Malaga City
۰
۰
CD Huetor Vega
Finished
۱۴:۳۰
Torredonjimeno
۲
۰
Atletico Porcuna CF
Finished
۱۴:۳۰
CD Torreperogil
۰
۰
Maracena
Finished
۲۰:۰۰
Arenas Armilla CD
۰
۱
Centro de Deportes El Palo
Finished
۱۴:۳۰
CD Huracan Melilla
۰
۱
Marbella FC
Finished
۱۵:۱۵
Atletico Malagueno
۰
۰
UD Torre del Mar
Finished
۱۴:۳۰
UD Almeria B
۰
۰
Motril CF
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Primera Division RFEF, Group 2
CD Atletico Baleares
۰
۰
SD Logrones
Finished
۱۴:۳۰
Osasuna B
۱
۰
Gimnastic de Tarragona
inprogress
۲۲:۳۰
CD Alcoyano
۳
۳
Athletic Bilbao B
Finished
۲۰:۳۰
CE Sabadell
۰
۱
Real Union Club de Irun
Finished
۲۱:۱۵
UE Cornella
۰
۰
Real Murcia
Finished
۱۸:۳۰
Argentina
Torneo Regional Amateur
CA Union Villa Krause
۲
۱
Sportivo Desamparados Reserves
Finished
۰۰:۱۵
Portugal
League Cup, Group G
Feirense
۴
۳
Santa Clara
Finished
۲۰:۰۰
Georgia
Erovnuli Liga
FC Gagra
۲
۰
Spaeri
Finished
۱۲:۳۰
Mauritania
Division 1
AS Garde Nationale
۰
۱
Chemal FC
inprogress
۲۳:۱۰
ASC Gendrim
۱
۱
AS Douanes
Finished
۲۰:۳۰
Bangladesh
League Women
Uttara FC (W)
۱
۱
Kumilla Utd (W)
Finished
۱۰:۳۰
Jamalpur Kacharipara Akadas (W)
۰
۰
FC Brahmanbaria (W)
Finished
۱۲:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 1
Gran Pena FC
۱
۲
Club Rapido de Bouzas
Finished
۱۴:۳۰
Viveiro CF
۲
۰
Alondras CF
Finished
۱۴:۳۰
CD Choco
۱
۱
Arosa SC
Finished
۱۹:۳۰
UD Somozas
۳
۱
UD Paiosaco
Finished
۱۹:۳۰
RC Villalbes
۰
۰
CD Barco
Finished
۱۴:۳۰
UD Ourense
۲
۲
Deportivo Fabril
Finished
۱۹:۳۰
Silva SD
۳
۰
Arzua
Finished
۱۴:۴۵
Atletico Arteixo
۱
۱
CD Estradense
Finished
۱۹:۳۰
Oman
1st Division
Al Shabab
۳
۰
Salalah SC
Finished
۱۶:۱۰
Rwanda
National League
AS Kigali
۰
۰
AP Rwandaise FC
Finished
۱۹:۳۰
Israel
Liga Alef South
Maccabi Yavne
۱
۱
Maccabi Ashdod
Finished
۲۰:۳۰
Shimshon Kafr Qasim
۰
۰
Sport Club Dimona
inprogress
۲۲:۴۵
Israel
Liga Alef North
Sport Club Tira
۲
۳
Ihud Bnei Shefaram
Finished
۱۵:۰۰
Malta
Challenge League
Lija Athletic
۱
۲
San Gwann FC
Finished
۱۹:۰۰
Attard
۱
۱
St Andrews FC
Finished
۱۶:۳۰
Naxxar Lions FC
۲
۰
Melita FC
Finished
۱۹:۰۰
Fgura United FC
۶
۱
Vittoriosa Stars
Finished
۱۶:۳۰
Senegal
Ligue 2
Oslo FA
۲
۲
ASC HLM Dakar
Finished
۲۰:۰۰
US Ouakam
۲
۱
Jamono Fatick
Finished
۲۰:۰۰
Demba Diop
۰
۱
Thies FC
Finished
۲۰:۰۰
Uganda
2nd Division
Airtel Kitara FC
۵
۱
Ndejje University
Finished
۱۶:۳۰
Soroti FC
۲
۳
Calvary FC Midigo
Finished
۱۶:۳۰
Luweero United FC
۰
۰
Police SC
Finished
۱۶:۳۰
Kaaro Karungi FC
۰
۰
NEC FC Bugolobi
Finished
۱۶:۳۰
Northern Gateway FC
۱
۱
Lugazi Municipal FC
Finished
۱۶:۳۰
Boma Young FC
۳
۳
Jinja North FC
Finished
۱۶:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 16
Racing Rioja CF B
۱
۳
CDFC La Calzada
Finished
۱۸:۳۰
Casalarreina CF
۳
۳
Oyonesa
Finished
۱۸:۳۰
Israel
Leumit League
Hapoel Nof HaGalil
۰
۲
Bnei-Yehuda Tel-Aviv
Finished
۲۱:۰۰
Hapoel Ramat Hasharon
۰
۱
Maccabi Yafo Kabilyo
Finished
۲۱:۰۰
Hapoel Petah Tikva
۱
۱
Hapoel Afula
Finished
۲۱:۰۰
Israel
Liga Bet South
MS Jerusalem
۰
۰
Sderot FC
Finished
۲۱:۰۵
Hapoel Mahane Yehuda
۱
۰
Hapoel Kiriat Ono
Finished
۲۰:۳۰
Hapoel Segev Shalom
۵
۲
Maccabi Beer Sheva
Finished
۱۹:۰۰
Egypt
Division 2
Al Madina Al Monawara SC
۲
۰
Telephonat Beni Suef SC
Finished
۱۶:۰۰
La Viena FC
۲
۰
Mallawi SC
Finished
۱۶:۰۰
Misr Lel Makasa
۲
۱
Al Nasr Taaden
Finished
۱۶:۰۰
Aluminium Nag Hammadi
۲
۰
Fayoum FC
Finished
۱۶:۰۰
Kema Aswan
۲
۰
MS Tamya
Finished
۱۶:۰۰
India
Super Division Bangalore
Students Union
۳
۲
Rebels FC
Finished
۱۴:۰۰
Germany
Landesliga
SC Nienstedten
۵
۰
FC Alsterbruder
inprogress
۲۲:۰۰
Puerto Rico
Premier League
Bayamon FC
۱
۱
Puerto Rico Sol FC
Finished
۰۴:۰۰
Oman
Professional League
Sur SC
۱
۰
Al-Ittihad Club (Salalah)
Finished
۱۶:۰۰
Spain
Primera Division RFEF, Group 1
Ceuta
۳
۱
San Sebastian De Los Reyes
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 5
CF Peralada
۴
۰
UE Rapitenca
Finished
۱۹:۰۰
India
Indian Super League
ATK Mohun Bagan AC
۱
۰
Jamshedpur FC
Finished
۱۷:۳۰
Guatemala
Reserve League
Guastatoya Reserves
۴
۰
CSD Municipal Reserves
Finished
۲۰:۳۰
CSD Comunicaciones Reserves
۲
۰
Coban Imperial Reserves
Finished
۰۰:۳۰
Costa Rica
Copa Costa Rica
Deportivo Saprissa
۰
۲
CS Cartagines
Finished
۰۵:۳۰
Ivory Coast
Ligue 1
Racing Club d'Abidjan
۴
۲
Sporting Club de Gagnoa
Finished
۱۹:۰۰
Asec Mimosas
-
-
Lys Sassandra
Finished
۲۱:۳۰
Ethiopia
Premier League
Ethiopia Bunna
-
-
Hadiya Hosaena
Finished
۱۶:۳۰
Wolkite City
۰
۰
Ethiopian Medhin
Finished
۱۹:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 13
CD Bullense
۰
۲
Alcantarilla FC
Finished
۱۴:۳۰
Israel
State Cup
Agudat Sport Ashdod FC
۰
۱
Maccabi Bnei Jadida
Finished
۲۰:۳۰
Bhutan
League Women
BFF Academy (W)
۰
۰
Ugyen Academy FC (W)
Finished
۱۲:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 12
CD La Cuadra-Union Puerto
۰
۱
UD San Fernando
Finished
۱۵:۳۰
Northern Ireland
Premiership Development League
Coleraine U20
۰
۰
Ballymena United U20
inprogress
۲۳:۱۵
Coleraine Reserves
۰
۰
Ballymena United Reserves
inprogress
۲۳:۱۵